Dni Horyńca-Zdroju 1-2 lipca 2017

 (link otworzy duże zdjęcie)

 

 

     Obchody Dni Horyńca-Zdroju rozpoczęły się w sobotę 1 lipca. Pierwszy dzień obfitował w największe atrakcje i był tak zaplanowany aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Pierwsza część adresowana była do najmłodszych uczestników i rozpoczęła się od występów utalentowanej młodzieży z Gminnego Ośrodka Kultury w Horyńcu-Zdroju. Następną atrakcją dla najmłodszych był program przygotowany przez cyrk Szok. W dalszej części pierwszego dnia obchodów wystąpił zespół 32 Band z Horyńca-Zdroju  oraz  zespół Kapela Pieczarki z Żywca.

     O godz. 21 nastąpił kulminacyjny punkt obchodów Dni Horyńca, czyli występ gwiazdy wieczoru – Don Vasyl Junior i Cygańskie Gwiazdy.  Licznie przybyli mieszkańcy Horyńca-Zdroju i goście zgotowali bardzo gorące przyjęcie zespołowi. Zwieńczeniem pierwszego dnia była dyskoteka pod gwiazdami, którą prowadził DJ  WILU. W godzinach porannych odbył się również I rajd pieszy „Spacerkiem po zdrowie” organizowany przez Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi „Ratownik” z Horyńca-Zdroju.

    Drugi dzień w całości należał do artystów i muzyków z Centrum Kulturalnego w Przemyślu. W horynieckim amfiteatrze w Parku Zdrojowym wystąpiło Trio instrumentalne X, Kapela Lwowska Ta-Joj, zespół  Septblues, Dawid Huczko Trio, CK Port Przemyśl oraz Average 65. Równolegle z tymi wydarzeniami odbywały się turnieje piłkarskie i w warcabach stupolowych o puchar Wójta Gminy Horyniec-Zdrój. Impreza cieszyła się sporym zainteresowaniem wśród mieszkańców Horyńca-Zdroju oraz gości i kuracjuszy.

Opublikowano: 04 lipca 2017 07:52

Kategoria: Aktualności

Dni Horyńca-Zdroju 2017

Wyświetleń: 896

Gmina Horyniec-Zdrój

Realizacja: IDcom-jst.pl