Informacja dotycząca pomocy żywnościowej

 (link otworzy duże zdjęcie)

 

 

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Horyńcu-Zdroju przystąpił do Programu Operacyjnego Pomocy Żywnościowej 2014-2020 (PO PŻ), który jest krajowym programem operacyjnym współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym. Pomoc kierowana jest do osób i rodzin o niskich dochodach.

Informuję, że we współpracy z Zarządem Okręgowym Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej w Przemyślu dla beneficjentów gminy Horyniec-Zdrój zorganizowane zostaną :

1. Warsztaty dietetyczne dotyczące zdrowego odżywiania oraz przeciwdziałania marnotrawieniu żywności.

2. Warsztaty kulinarne dla różnych grup pokoleniowych z udziałem ekspertów kulinarnych, dietetyków pokazujących różne możliwości przygotowania potraw i wykorzystania art. spożywczych.

Warsztaty odbędą się dnia 25.04.2018r (środa) w godzinach od 9:00 do 15:00 w Gminnym Ośrodku  Pomocy Społecznej w Horyńcu-Zdroju ul. Jana III Sobieskiego 2 B, 

 

3. Dystrybucja artykułów spożywczych odbywać się będzie w dniach 25-27.04.2018r.

 

Żywność będzie wydawana w formie paczek, dla osób które otrzymały skierowania do otrzymania pomocy żywnościowej wystawione przez GOPS– po przeliczeniu dochodu (proszę zabrać ze sobą do weryfikacji zaświadczenia o dochodach, m.in. nakaz podatku rolnego, odcinek bądź decyzję renty lub emerytury, zaświadczenie o wynagrodzeniu itp.)

 

Kierownik GOPS

Kazimiera Czerwonka

Opublikowano: 18 kwietnia 2018 17:32

Kategoria: Komunikaty

Załączniki:

po_pz__informacja.pdf [346.08 KB]

Wyświetleń: 553

Gmina Horyniec-Zdrój

Realizacja: IDcom-jst.pl