Horyniec-Zdrój gościł uczestników Maratonów Rowerowych Kellys Cyklokarpaty

 (link otworzy duże zdjęcie)

 

   Piękna słoneczna pogoda przywitała uczestników Maratonów Rowerowych Kellys Cyklokarpaty, którzy zainaugurowali sezon wyścigów w  Horyńcu-Zdroju. Ponad 570 uczestników ścigało się po roztoczańskich trasach, które zostały tak zaplanowane aby ukazać wszystko co na terenie naszej gminy najpiękniejsze. Wyścig odbywał się na trzech dystansachHobby (33 km) - dla początkujących, Mega (53 km) - o średnim stopniu trudności oraz Giga (82 km) dla najbardziej wprawionych.

     Rowerzyści rozpoczęli wyścig z Parku Zdrojowego W Horyńcu-Zdroju kierując się do Nowin Horynieckich, Nowego Brusna, Polanki Horynieckiej, Werchraty i Dziewięcierza. Na trasie maratonów rowerowych uczestnicy przejeżdżali obok rezerwatu przyrody „Sołokija”, bunkrów i umocnień Linii Mołotowa, Kaplicy Matki Bożej w Nowinach Horynieckich oraz Kamieniołomu w Nowym Bruśnie.

     Wyścigom rowerowym Kellys Cyklokarpaty w Horyńcu-Zdroju towarzyszyła wyjątkowa atmosfera i świetna zabawa. Organizatorzy przygotowali dla najmłodszych wyścigi dziecięce JUNIOR XC RACE, które odbyły się w centrum miasteczka zawodów.


Impreza odbyła się dzięki wsparciu finansowym Województwa Podkarpackiego
oraz Nadleśnictwa Lubaczów.

Opublikowano: 17 kwietnia 2018 10:11

Kategoria: Aktualności

Maraton Rowerowy Kellys Cyklokarpaty- 2018

Wyświetleń: 638

Gmina Horyniec-Zdrój

Realizacja: IDcom-jst.pl