Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego

 (link otworzy duże zdjęcie)

 

     W dniu 25 września w restauracji „Cafe Sanacja” w Horyńcu-Zdroju odbyły się uroczystości jubileuszu 50-lecia pożycia małżeńskiego par z terenu gminy Horyniec-Zdrój. Dumni z półwiecznego dzielenia się troskami życia codziennego mogą być:

  1. Maria i Feliks Dydyk
  2. Leonora i Tadeusz Ulicki
  3. Maria i Władysław Rejman
  4. Janina i Eugeniusz Luchowscy
  5. Krystyna i Stanisław Stobierscy
  6. Rozalia i Tadeusz Maciuła

     Po przywitaniu Wójt Gminy Horyniec-Zdrój złożył dostojnym Jubilatom życzenia z okazji tak wspaniałego jubileuszu. Następnie Jubilaci zostali odznaczeni medalami, które w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy wręczyli Wójt Gminy Horyniec-Zdrój Robert Serkis oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Urzędzie Gminy Bogusław Hałucha. Dostojnym Jubilatom wręczono także kwiaty oraz pamiątkowe dyplomy.

     Po części oficjalnej wzniesiono toast za zdrowie szanownych Jubilatów. Następnie wszyscy zasiedli do uroczystego obiadu. Spotkanie przebiegało w pełnej serdeczności atmosferze, przepełnionej wspomnieniami ze wspólnie spędzonych lat.

     Zacnym Jubilatom z okazji Jubileuszu 50-lecia pożycia małżeńskiego, składamy najserdeczniejsze gratulacje i życzymy Państwu by Wasza miłość trwała jeszcze przez wiele szczęśliwych i pogodnych lat.

Opublikowano: 26 września 2018 15:15

Kategoria: Aktualności

Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego-2018

Wyświetleń: 1139

Gmina Horyniec-Zdrój

Realizacja: IDcom-jst.pl