Mała książka - wielki człowiek

 (link otworzy duże zdjęcie)

     Kampania społeczna „Mała książka - wielki człowiek” przypomina o korzyściach wynikających ze wspólnego, rodzinnego czytania już od pierwszych miesięcy życia dziecka. Została przygotowana w związku z ogólnopolską akcją, w ramach której młodzi rodzice na oddziałach położniczych otrzymają wyjątkowe Wyprawki Czytelnicze.

     Wierzymy, że „czytelnictwo” zaczyna się od kołyski, na długo przed dniem, w którym dziecko zacznie samodzielnie składać litery. Dobrze dobrane książki rozwijają jego umysł i emocje, kształtują kompetencje językowe, zakorzeniają w kulturze i rozbudzają wyobraźnię.

maa.jpg

     Jesteśmy  już po trzecim raporcie w naszej bibliotece. Gminna Biblioteka Publiczna  w Horyńcu-Zdroju  wydała w całej kampanii 67 wyprawek  najmłodszym czytelnikom a najwytrwalszym  którzy zgromadzili na swoich kartach najmłodszego czytelnika po 10 naklejek, zostały  wydane  dyplomy i nagrody książkowe.

Zapraszamy do odwiedzenia biblioteki, jak tylko zostanie otwarta, mamy jeszcze wyprawki.

Czekamy na ciebie najmłodszy czytelniku. Rodzicu weź dziecko za rękę i odwiedź nas. Wkrótce otwarcie biblioteki w wyremontowanych pomieszczeniach.

 

                                                                                                         Zapraszam

                                                                                        Elżbieta Majdan


Opublikowano: 22 kwietnia 2020 09:58

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 184

Gmina Horyniec-Zdrój

Realizacja: IDcom.pl